Polatlı Lastik Tamiri

Polatlı Lastik Tamiri

Araçlarımızı kullanırken yolda ki çivi, vida, cam gibi yabancı maddeler aracın lastiklerine zarar verebilir. Bu gibi durumlarda yeni lastik almak yerine lastiğinizi tamir ettirebilirsiniz.

Delinme, kesilme ve benzeri dış etkenler sonucu kullanılamayacak duruma gelen lastiklerin, yeniden kullanılabilir hale getirmek amacı ile lastik tamiri gerçekleştirilir. Bu her defasında mümkün olmayabilir. Lastiğin tamir edilebilir durumda olup olmadığı ve tamiri uzman ellerde gerçekleştirilmelidir. İşinde uzman ustalarımız lastiğinizi en iyi şekilde tamir edeceklerdir.

Polatlı otomobil lastik tamiri için Polatlı Lastikçi size yeter! Nerede olursanız olun, mobil lastik aracımız otomobil lastiğini yerinde tamir eder. Her ebatta otomobil lastiği tamiri içi bizi arayınız. İster Ankara asfaltı üzerinde, isterseniz şehir içinde mobil lastik tamircimiz en kısa sürede yanınızda.

Ankara Polatlı bölgesi ve civarındaki yollarda lastiğiniz ile ilgili bütün problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz olarak kaliteli hizmet veriyoruz.

Lastikle ilgili bütün sorunlarınızda "Polatlı lastikçi" olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Polatlı 'da gece açık lastikçi bulabilir miyim sorusuna mahal bile bırakmadan, "24 saat açık Polatlı lastikçi" anlayışıyla Polatlı mobil lastikçi ustamız çözüm odaklı olarak soruna yaklaşır ve müşterilerimize yardımcı olmaya çalışır.

Lastik Tamirinde temizlik çok önemlidir. Yara tamir malzemesi, sadece temiz yüzeye yapışır. Yara bölgesinin içten dıştan konik bir zımpara taşıyla iyice temizlenmesi ve yara içindeki serbest kalan çelik kuşak tel uçlarının, elmas uçlu bir matkapla alınması gerekir. Bu işlem iyi yapılmazsa, ilerde çelik kuşak uçları çalışma yaparak paslanabilir ve yara tamir malzemesine hasar vererek lastiği hizmet dışı bırakabilir.

Tamir malzemesinin kullanılacağı yerdeki kauçukla kesinlikle benzer özellikler taşıması gerekir. Eğer kullanılan malzeme kauçuk esaslı değilse esnemesi, gerilmesi ve lastik bünyesinde oluşan ısıya tepki özelliği farklı olacağından ayrılma yapar.

Ankara Polatlı Lastikçi olarak, lastiğiniz patladığında, lastik tamiri ve lastik değişimi ihtiyaçlarınızda 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Otomobil Lastik Tamiri için 0 531 810 05 70 Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Lastiğiniz patladığında eğer tamiri mümkünse uzman personelimiz lastiğinizi tamir eder.

Lastik Tamiri Genel Bilgiler

In liner tabakada, yani lastik iç kısmını kaplayan ve bir anlamda iç lastik görevini üstlenerek lastik içine basılan havayı hapseden kısımda, çatlama ve kesilme, kırılma ve aşırı deformasyon varsa, tamir yapılmamalı ve lastik kesinlikle yenisiyle değiştirilmelidir.

Pratikte, tubeless otomobil lastiklerinin tamiri değişik malzemelerin kullanıldığı iki farklı yöntemle yapılır. Bunlar; her biri için farklı tipte malzeme ve teçhizat kullanılan, yara tamirinde en uygun ve tavsiye edilen bir yöntem olan Mantar Yama (PRP) ile lastiğin yara alan bölgesinin kuşingam adı verilen dolgu maddesiyle doldurulup pişirilmesi ve içeriye get konulması yöntemiyle yapılan Takviyeli Yara Tamiridir.


7/24 Oto Lastik Tamiri

Polatlı'nun tüm çevresinde Yol Yardım hizmetlerimiz bulunmaktadır. Yolda Lastiğiniz mi patladı? Heme yerinde lastik tamiri, lastik değişimi gibi hizmetlerimizle 7 / 24 saat hizmet vermekteyiz.
Cengiz Oto Lastik

Ankara Polatlı bölgesi ve civarındaki yollarda lastiğiniz ile ilgili tüm problemlerinizde 7 gün 24 saat mobil lastik tamir aracımız ile hizmet vermekteyiz. Lastik patlağı, lastik değişimi, stepne değişimi hizmetlerimizle Lastikle ilgili bütün sorunlarınızda "Polatlı lastikçi" olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Bizi Arayın
Adres
Gülveren Mah. Nasrettin Hoca Bulvarı No:52/C
Polatlı/Ankara
Tıkla Ara